Met veel plezier nodigen we je uit voor de LIAS BUIG lunchbijeenkomst in Haarlem op 4 april 2023 van 10.30 uur tot 14.00 uur.
We zijn die dag te gast in Basecamp in Haarlem. Deze plek is makkelijk te bereiken dankzij de ligging vlakbij het centraal station van Haarlem en eigen parkeerplaats direct bij het evenementenlocatie.
Deze dag staat in het teken van de Participatiewet. BUIG je over onze applicatie!
Programma
11.00 – 11.30 uur: Hoe ontstaat een tekort op de BUIG-financiën?
Joost van Gemeren (Significant APE) vertelt over het onderzoek van Significant APE voor de gemeente Leeuwarden.
11.30 – 12.00 uur: Wat kan je allemaal met LIAS BUIG?
Matthijs Wiggelaar (gemeente Haarlem) en Joost van Gemeren delen hun ervaringen over het werken met LIAS BUIG.
12.00 – 12.30 uur: Sonja Valstar toont het LIAS BUIG Dashboard en geeft een demo van LIAS BUIG
12.30 – 14.00 uur: Netwerklunch waarin je kennis uitwisselt met vakgenoten uit de regio.
Is dit iets voor jou?
Ben jij beleidsadviseur op het gebied van de participatiewet, financieel adviseur of controller in het sociaal domein? Dan is deze bijeenkomst zeker bedoeld voor jou!
Gemeente Haarlem
Haarlem is een historische en levendige stad gelegen in Noord-Holland. De historische binnenstad is prachtig bewaard gebleven. De stad is rijk aan architectuur, met prachtige gevels en grachten, en beroemde bezienswaardigheden zoals het Teylers Museum en de Grote Kerk. Gemeente Haarlem biedt ook talrijke culturele en recreatieve activiteiten, waaronder het Haarlem Jazz & More Festival en de jaarlijkse Haarlem Culinair. Haarlem biedt een unieke combinatie van het stadsleven en de natuur.
