Met veel plezier nodigen we je uit voor de LIAS Regiodag in Deventer op dinsdag 21 maart van 9.30 uur tot 14.00 uur.
We zijn die dag te gast in het auditorium van het Stadhuis van Deventer op Grote Kerkhof 1.
De dag staat in het teken van de ‘versaasing’ van LIAS. De dag heet dan ook: Versaas je raak!
Programma
We gaan deze dag in op de roadmap van LIAS en de overgang van LIAS Enterprise naar LIAS InControl. Waarom wil je overstappen op LIAS InControl? Wat zijn de nieuwste mogelijkheden en features? En wat staat er op de planning om te ontwikkelen? Op al deze vragen krijg je tijdens de regiodag een antwoord.
Het zal een dag worden met afwisselende onderwerpen over LIAS InControl, ervaringen uitwisselen en een gezellig samenzijn.
Michel Maters is vandaag de dagvoorzitter.
10.00 uur | Opening samen met de gemeente Michiel Hobbij, concern controller en teammanager Finance & Control bij de Gemeente Deventer opent deze regiodag, |
10.15 uur | Roadmap Leonard Boot gaat in op de roadmap LIAS |
10.45 uur | Overstappen op LIAS InControl Robbert Geerdinck |
11.00 uur | Projectaanpak Randy Horsting vertelt wat je kan verwachten van onze projectaanpak |
11.20uur | Demo LIAS Financieel, Studio en Publisher Robbert en Joshah geven een interactieve demo |
12.00 uur | Netwerklunch Een gezellige netwerklunch met alle aanwezigen |
13.00 uur | Waarom heb IK een dashboard nodig? Marjolein Opsteegh legt je uit waarom ook jij een dashboard nodig hebt. |
13.30 uur | Cabaretier Jeffrey Kleine Koerkamp Jeffrey is een inspirerende gastspreker die van ieder optreden een feestje maakt. Jeffrey komt uit Deventer en kent de regio op zijn duimpje. |
14.00 uur | Sluiting en voor de liefhebbers is er een rondleiding door het prachtige stadhuis van Deventer. |
Is dit iets voor jou?
Ben jij applicatiebeheerder of financieel adviseur en werk je met het de software van LIAS? Dan is de regiodag een perfecte dag voor jou.
Aanmelden is vanaf nu al mogelijk.
Stadhuis Deventer
Het Stadhuis van Deventer is gelegen aan het Grote Kerkhof tegenover de Lebuinuskerk. Het prachtige gebouw is een mix tussen historische rijksmonumenten en nieuwbouw. Hier vind je het bestuur van de stad en alle gemeentelijke diensten voor inwoners en bedrijven. Het stadhuis is in totaal 24.000 m2 groot en biedt plek voor het stadsbestuur en alle gemeentelijke diensten.
Wil je meer lezen over het Stadhuis? Kijk dan hier.
